Studio nagrań

Dream Art Agency to firma zajmująca się dzwiękiem, produkcją, postprodukcją w szerokim tego słowa znaczeniu  

  • studio nagrań warszawa - sesje nagraniowe, pisanie muzyki, przygotowywanie podkładów, efekty dzwiękowe, aranżacja utworów
  • koncerty - oprawa muzyczna, clubbing, live act, eventy, eleganckie przyjęcia weddings dla wymagających klientów 

Pracujemy na analogowym sprzęcie który brzmi o wiele cieplej i jest zdecydowanie droższy od obecnych możliwości cyfrowych:

Retro Chanel Streep - klasyczne amerykańskie brzmienie , na świecie wyprodukowano 550 egzemplarzy 

SSL FUSION - saturacja dżwięku 

Wes Audio - kultowa kompresja 1176

Stam - kompresja 

Neve Portico - analogowe brzmienie szybkiego kompresora lektorskiego 

Apollo 8 Universal Audio 

Mikrofony : Neuman TLM 103, Charteroak , Telefunken AK 47 MK2

 

  • Muzyka na zmówienie do filmu lub spektaklu - naszym klientom oferujemy własne produkcje muzyczne (dźwięki, efekty specjalne, krótkie utwory muzyczne, jingle radiowe, muzyka do stron www, muzyka do zamówień specjalnych typu wystawy, promocje produktów itp.)

 

  • Masz tekst i linię melodyczną  -   pomożemy Ci zrealizować Twój utwór w stylu jakim sobie wymarzyłeś. Wystarczy wybrać stylistykę i wysłać nam utwór wzorcowy a my zajmiemyt się resztą. Pomożemy Ci w interpretacji tekstu przy nagraniach, dopracujemy linię melodyczną oraz stworzymy aranż wedłóug wytycznych. Pomożemy Ci również napisać scenariusz video i damy korzystny rabat na teledysk. 

 

  • Nagrania lektorskie  -   nagrania w studio przeprowadzamy na wysokiej klasy sprzęcie w studiu położonym w Apartamentach Nad Jeziorem ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 42. 

 

Przykładowe aranżacje utworów oraz nagranie głosów w naszym  studiu nagrań  

 


Saksofon sopranowy - Nagranie live


Wokal męski nr 1 - Rockowe brzmienie


Wokal męski nr 2 - Soulowe brzmienie


Gitara basowa fretles - Nagranie studyjne

  

Przykładowe Nagrania i kompozycje Przemysław Wojsław Studio Nagrań Warszawa

 

 

 Co nas wyróżnia? Dlaczego to my powinniśmy zrealizować Twoje zlecenie?

 

  • studio nagrań - Przemysław Wojsław jako realizator w studiu ma ogromną wiedzę ponieważ od dziecka kształcił się jako muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista. Przy nagraniach trzeba mieć ogromną więdzę i dobre poczucie stylu muzycznego aby doradzić osobie jak nagrywać nie tylko od strony technicznej ale również i muzycznej, Materiał wejściowy nagrań jest najważniejszy a wysokiej jakości sprzęt i wiedza muzyczna to najważniejsza wartość dodana przy realizacji sesji nagraniowej.
  • nagranie instrumentów live - współpracując z nami producent muzyczny doradzi Ci jaki instrument nagrać aby wzbogacić brzmienie utworu. Pracując z multiinstrumentalistą dostajesz w pakiecie muzyka sesyjnego, który nagra Ci gitary elektryczne, bas, saksofony, instrumenty klawiszowe.