Zdjęcia z imprez

Chcesz napisać piosenkę, ewentualnie masz już pomysł muzyczny i chciałbyś go zrealizować? STUDIO NAGRAN ENTERPRISE

Nasz zespół zajmie się Tobą w najlepszy sposób. Na początku słuchamy w jakim stylu chcemy się poruszać, korygujemy Twój tekst i linię melodyczną, dobieramy tonację w której zabrzmisz najlepiej i nagrywamy wstępną wersję. Na jej podstawie producent przygotowuje aranż do którego wokalista się przygotowuje i nagrywamy wokal w kolejnych sesjach. W późniejszym etapie dopieszczamy aranż aby brzmiał na najwyższym poziomie. 

Nie musisz być wokalistą na najwyższym poziomie aby osiągnąć sukces, często wygrywa osobowość, pomysł na siebie, nasz zespół zna się na post produkcji i realizujemy wokale na najwyższym poziomie.

Studyjna produkcja muzyki

Jeśli jesteś solowym artystą lub posiadasz własny zespół i pracujesz nad własnym materiałem, który pozwoli Ci rozpocząć własną muzyczną drogę, uzyskasz tu pomoc merytoryczną oraz produkcyjną od podstaw tworzenia materiału muzycznego do posiadania skończonych nagrań, gotowych do emisji w mediach

Napisanie tekstu do piosenki 

Pomagamy w napisaniu fajnego tekstu bez transakcentacji wyrazów oraz tak aby język polski brzmiał miękko i gładko co jest bardzo ważne w późniejszym brzmieniu piosenki. W zasadzie trudno jest wymyślić coś nowego i oryginalnego. Temat miłości, smutku, tragedii, sposobu postrzegania świata i problemów globalnych nigdy się nie wyczerpie i zawsze będzie zapotrzebowanie na muzykę. Wspólnie zredagujemy tekst piosenki, poszukamy ciekawych rozwiązań i nagramy Twój głos, aby później go wyprodukować w przybliżeniu do norm światowych.

 

Ile może kosztować zrealizowanie piosenki? 

 

Zdajemy sobie sprawę żę nowi artyści często mają ograniczony budżet, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Średni koszt zrealizowania piosenki to 2200 PLN. Jest to opłata ryczałtowa którą stosujemy przy muzyce autorskiej. Jeśli zdecydujesz się na teledysk zrealizowany w naszej firmie otrzymasz rabat. U nas możesz zrealizować profesjonalny teledysk w przystępnym budżecie 2200 - 2900 PLN

 

">

 

Od czego zależy koszt teledysku?

- liczba a także profesjonalizm aktorów - tutaj reguły nie ma, w muzyce możesz mieć naturalne predyspozycje do ciekawego obrazka i swoją osobowością sprawić, że w fajnym otoczeniu staniesz się oryginalnym aktorem

- lokalizacja - nie wszystkie miejsca są dostępne bezpłatnie, czasem niezbędne jest uzyskanie pozwoleń na realizację

- kiedy używamy najdroższych kamer, budżet może znacznie skoczyć, jednak nie zawsze największe hity są kręcone na najdroższym sprzęcie. Istotna jest post produkcja, kolor korekcja, pomysł. Pierwsza częśc kultowego filmu MATRIX to film niskobudżetowy jednak na tle pozostałych części zdecydowanie najciekawszy.

 

Kreatywne produkcje korporacyjne

Praca nad muzyką i obrazkiem w firmach to kolejne wyzwanie, musimy stworzyć scenariusz, wyczyścić wokale dla osób które nigdy wcześniej nie stały przy mikrofonie a jednak dają rade:)